DEĞİŞİM

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları, varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde (ARAS KARGO DEĞİŞIM KODU 1726144311021  diye poşetin üstüne yazmanız gerekmektedir.

İÇİNE NOT OLARAK NE İÇİN YOLLADIĞINIZ YAZMANIZI GEREKMEKTEDİR.

KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ. Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır. Tasarım ve abiye modellerimizde değişim veya iade ancak aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir. 

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa. (varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir. Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, ekstra kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir. İlk değişimden sonra değişim yapılamamaktır.

Değişim Ücreti: 140₺ dir. / İade ücreti: 140 ₺ dir.

İADE ( Sadece plaketburada.com üzerinden verilen siparişlerde Kredi kartı ve Havale/ EFT ile yapılan alısverişlerde geçerlidir 

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmemektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0 850 302 3594 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz. İadeye konu olan ürünü; orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları dahil ve nsmoda.com.tr sayfasında bulunan Değişim ve İade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale  yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri (hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve onaylanmış olmalıdır.) NS Moda Tesettur diye poşetin üstüne yazmanız rica olunur. içine yazılması lazım değişim sebebinin.

Paketi karşı ödemeli olarak gönderiniz, ürün firmamıza ulaşınca gidiş dönüş kargo ücretleri kesilerek iadeniz yapılır; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır.İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. 

Bu madde ve koşulların nsmoda.com.tr den alışveriş yapan Tüm saygıdeğer müşterilerimizce okunmuş ve onaylanmış olarak kabul edeceğimizi de saygılarımızla bildirmek isteriz.